Prodej, Byty 4+kk, 95m² - ulice Polská 1505/40, Praha - Vinohrady

Polská, Praha - Vinohrady

12 350 000 Kč

Popis nemovitosti

Nabízíme vám k prodeji atypický byt o rozloze 95m2 v ulici Polská, Praha 2 - Vinohrady, který se nachází přímo naproti parku Riegrovy sady.

Stávající vlastník dispozičně propojil 2 bytové jednotky do jedné b.j. o velikosti 4+k.k. s příslušenstvím. Došlo k demolici dělící příčky mezi byty a vybudování kuchyňského koutu a WC v prostoru stávající vstupní haly. Jednotka je umístěna v 1.NP (zvýšeném přízemí domu). Při pohledu na dům z ulice je umístěna nalevo vstupu do domu. Jednotka je orientována dvěma pokoji na sever do ulice Polská a dvěma pokoji na jih do vnitrobloku s rozlehlou zelení. Prostory byly využívány jako kanceláře se zázemím.

ST stav je velmi dobrý, odpovídá stáří domu a jeho dílčí revitalizaci realizované v r.2000 a celkové rekonstrukci jednotek, která byla provedena v r.2001. V rámci této rekonstrukce došlo k propojení uvedených jednotek, s tím, že u KN stále vedeno jako 2 bytové jednotky.

Prostory jsou v místě s výbornou občanskou vybaveností a nepřeberným množstvím obchodů i služeb, restaurací a klubů. Mateřská i základní škola je dostupná 5 minut pěšky, stejně jako Vinohradský pavilon nebo náměstí Jiřího z Poděbrad, kde se konají také oblíbené farmářské trhy. Vinohrady nabízí množství i kulturních zážitků, např. v Divadle na Vinohradech nebo v Paláci Akropolis. Obchodní centrum Atrium Flora je vzdáleno 1,2 km. Výborná je také dopravní dostupnost. Stanice metra trasy A - Jiřího z Poděbrad je vzdálená pouhých pět minut chůze (300m), stejně jako tramvajová a autobusová zastávka. Autem je z místa pohodlné spojení na Pražskou magistrálu. PENB nedodán, proto uvádím hodnotu G, jako mimořádně nehospodárnou.

Cena12 350 000 Kč
Ev. číslo00087
KategorieByty 4+kk
LokalitaPolská, Praha - Vinohrady
OkresHlavní město Praha
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná95 m²
Podlaží umístění1
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
G (PENB nedodán)
Vytisknout